30.09.2021/08:11

Prawie co drugi Polak chce przywrócenia handlu w niedziele, kluczowe sklepy spożywcze [SONDAŻ]

Jak wynika z najnowszego badania opinii publicznej, ponad połowa Polaków opowiada się za całkowitym przywróceniem handlu w niedziele. Z kolei przeciwne stanowisko w tej sprawie reprezentuje niemal co trzecia osoba. Ponadto prawie co drugi respondent uważa, że niedzielny zakaz nie powinien dotyczyć wszystkich sklepów. Ale niewiele mniej ankietowanych chce obostrzeń bez wyjątków. Zdaniem badanych, ulgowo traktowane powinny być przede wszystkim placówki z żywnością.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • X 04.10.2021

  A gdzie on ci dowala? Napisał prawdę bez zaglądania innym do garów.

 • PRACOWNIK HANDLU 04.10.2021

  @nick musi wziąść pod uwagę też zdanie tych którzy w tych sklepach pracują i sumiennie wykonują swoje obowiązki . A nie tylko dokuczać kąsliwymi komentarzami ludziom , nie kazdy chce zasuwać w niedziele i ma do tego prawo. KAŻDEMU NA TYM FORUM WOLNO WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE ZARÓWNO ZWOLENNIKOM NIEDZIEL ROBOCZYCH W HANDLU JAK I ZWOLENNIKOM WOLNYCH NIEDZIEL W HANDLU.

 • Nickt 02.10.2021

  Nie dalej jak 2 dni temu pisałem, że jakieś 60% społeczeństwa chce mieć normalny dostęp do sklepów w niedzielę :) Jest proste i logiczne, że więcej jest zwolenników takiego rozwiązania niż przeciwników. Jak ktoś nie chce kupować w niedzielę to nie idzie i nie kupuje. A jak ktoś chce to powinien mieć możliwość. Koniec i kropka.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także