18.03.2020/15:18

Premier przedstawił pięć filarów pakietu antykryzysowego

Obrona przed utratą miejsc pracy, wsparcie dla służby zdrowia, bezpieczeństwo systemu finansowego, wsparcie dla przedsiębiorców i inwestycje publiczne - to pięć filarów pakietu antykryzysowego, którego założenia przedstawił w środę premier Mateusz Morawiecki. Szacunkowa wartość pakietu to ok. 212 mld zł.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Mirosłąw 19.03.2020

    W znacznym stopniu jest to propagandowa nowomowa i rzucanie wielkimi liczbami bez pokrycia. Pis już wiele razy obiecywał złote gruszki na wierzbach - Strategia Odpowiedzialnego Rozwoju, milion samochodów Elektrycznych, 300 tysięcy mieszkań. I co z tego mamy - upadające firmy państwowe, bankrut Ursus, który zrobił jakąś wydmuszkę samochodu a mieszkań to kilka setek. Pis baaardzo dużo obiecuje ale tak naprawdę to funkcjonariusze Pisu myślą głównie o sobie - ile było afer w ostatnich 5 latach ? W sumie pewnie więcej niż przez poprzednie 25 lat

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.