23.02.2020/07:36

Promocja Lidla i banku City Handlowego. 400 zł dla klientów na zakupy w dyskontowej sieci

Klienci, którzy założą w banku City Handlowym kartę kredytową City Simplicity i spełnią określone kryteria, otrzymają karty prezentowe na zakupy w sieci Lidl o łącznej wartości 400 zł - poinformował bank.

Aby skorzystać z promocji, klienci będą musieli minimum raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej banku. To warunek konieczny do spełnienia w trakcie pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

Drugi warunek to wydanie minimum 2 tys. zł na płatności kartą City Simplicity. W tym wypadku klienci mają nieco więcej czasu - odpowiedni pułap wydatków muszą osiągnąć do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

Gdy powyższe kryteria zostaną spełnione, klient otrzyma dwie karty prezentowe na zakupy w sieci Lidl o łącznej wartości 400 zł (dwie karty po 200 zł). Bank obiecuje, że prześle nagrody najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym klient spełni warunki promocyjnej oferty.

Karty na zakupy w sieci Lidl wykorzystywać można wielokrotnie. Ich okres ważności to sześć miesięcy. Saldo karty można sprawdzać przez internet.

Oferta City Handlowego dotyczy nowych posiadaczy kart kredytowych i ważna jest do 20 kwietnia br.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.