28.03.2018/16:12

Przemysław Franczak, menadżer w Makro Polska, prelegentem na 11. Kongresie Rynku FMCG

Przemysław Franczak, menedżer działu Ultra Świeżej Żywność i Grupy Klientów HoReCa w Makro Cash & Carry Polska na 11. Kongresie Rynku FMCG (10 maja, Double Tree by Hilton w Warszawie) wystąpi z prelekcją pt. „Jedzenie – nowa religia millennialsów w Polsce i na świecie”. Wystąpienie odbędzie się w ramach bloku Konsument i Trendy.

Millennialsi (zdefiniowani jako pokolenie urodzone – orientacyjnie - między 1985-1995) to wyjątkowa grupa społeczna fascynująca socjologów, badaczy rynku, marketingowców. To pokolenie, które jak żadne inne, jedzenie traktuje bardzo poważnie, poświęcając mu dużo uwagi. Przykład Pinteresta, Snapchata, Twittera, Facebooka dowodzi, że dzięki nim profile „foodowe” przodują w statystykach oglądalności; millennialsi lubią oglądać to, co jedzą inni i dzielić się fotkami z własnego stołu. Skąd się bierze obsesja millennialsów na tym punkcie i jak firmy z branży spożywczej powinni  wykorzystać ten trend i dostosować do niego swoje strategie biznesowe – takie zagadnienia przybliży uczestnikom 11. Kongresu Rynku FMCG wystąpienie Przemysława Franczaka, menedżera działu Ultra Świeżej Żywność i Grupy Klientów HoReCa w Makro Cash & Carry Polska.

Ekspert z Makro Polska ma duże doświadczenie w zarządzaniu żywnością. Funkcję Menadżera Pionów Ultra Świeża Żywność i Grupa Klientów HoReCa w Makro Cash & Carry Polska sprawuje od maja 2016 roku. Z handlem związany od roku 2005, od 2008 roku piastował stanowiska w firmach Pepsi-Cola General Bottlers Poland, Żywiec Zdrój, Kraft Heinz Company, gdzie był odpowiedzialny m.in. za kreowanie strategii rozwoju kanału gastronomicznego. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W 11. KONGRESIE RYNKU FMCG 2018

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.