27.04.2020/09:16

Przychody Mex Polska wzrosły o 13 proc.

Mex Polska zweryfikował podane wcześniej szacunkowe wyniki za zeszły rok. W tej chwili spółka ocenia, że przychody netto zamkną się kwotą ok. 75 tys. zł, czyli wzrosną o 13 proc.

EBITDA oraz zysk netto są pomniejszone o rezerwę na opcje menedżerskie w kwocie 1,1 tys. zł. i wyniosą odpowiednio: EBITDA na poziomie 12,6 tys. zł., a zysk netto na poziomie ok. 2 tys. zł.

Spółka zastrzega, że skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy jest nadal przedmiotem badania przez biegłego rewidenta, co powoduje, że prezentowane wielkości mają charakter szacunków i mogą ulec zmianie.

Mex Polska wraz ze spółkami powiązanymi organizacyjnie i kapitałowo tworzą grupę kapitałową, która zarządza działającymi lokalami gastronomicznymi. Posiada w swoim portfelu i rozwija dwa rozpoznawalne i bardzo popularne koncepty gastronomiczne : „Pijalnia Wódki i Piwa” i „The Mexican” oraz trzeci najnowszy koncept – naleśnikarnie PanKejk.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.