30.09.2020/08:30

Remigiusz Czernecki, wiceprezes Grupy Kapitałowej Specjał, będzie gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Retail & FMCG Congress 2020, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, odbędzie się w dniach 12-13 października w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Remigiusz Czernecki, wiceprezes zarządu i dyrektor handlowy Grupy Kapitałowej Specjał,zabierze głos w debacie „Polski handel detaliczny i hurtowy. Wyzwania i perspektywy AD 2025”, która odbędzie się w trakcie drugiego dnia kongresu (13 października). 

Remigiusz Czarnecki dołączył do kadry zarządzającej GK Specjał w styczniu 2019 roku. Obszar jego odpowiedzialności obejmuje działalność operacyjną, rozwój oraz strategię hurtową Grupy.

Z branżą FMCG jest związany od 1997 roku. W karierze zawodowej przeszedł wszystkie szczeble: od przedstawiciela handlowego, poprzez dyrektora sprzedaży, dyrektora rozwoju, dyrektora zakupów, kończąc na najwyższych stanowiskach zarządczych w spółkach o obrotach rocznych rzędu 1 mld zł.  Ma na koncie konsolidacje i restrukturyzacje wielu podmiotów z sektora FMCG. Przed rozpoczęciem współpracy z GK Specjał był wiceprezesem spółki Hortex Holding, gdzie odpowiadał za zbudowanie kanału dystrybucji bezpośredniej, pełniąc równocześnie stanowisko prezesa spółki Ren (Grupa Ren). 

Remigiusz Czernecki ukończył Zarządzenie i Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. 

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także