18.12.2018/17:34

Restauracje Sphinx z nowym oprogramowaniem. Poprawi to wyniki spółki

Spółka Sfinks Polska rozwijająca sieci restauracyjne wdraża nowe rozwiązania technologiczne i liczy, że wpłyną one na poprawę wyników w 2019 roku.

Sfinks Polska inwestuje w system IT ułatwiający zarządzanie lokalami, ocenę potencjału biznesowego konkretnego lokalu, jak również wspierający sprzedaż.

Do końca stycznia wszystkie restauracje Sphinx będą pracowały w nowym systemie umożliwiającym m.in.: szybką reakcję na zmiany rynkowe oraz wzrost skali świadczonych usług, a przede wszystkim zindywidualizowanie oferty dla restauratora i klienta z uwzględnieniem zwyczajów żywieniowych.

System zapewni wsparcie działań CRM, a dzięki dostępności z dowolnego rodzaju urządzenia przyczyni się do zapewnienia ciągłości operacyjnej i umożliwi pełną kontrolę nad łańcuchem dostaw od producenta po opinie klienta.

Jak poinformował prezes spółki Sylwester Cacek, pomimo wprowadzonego w tym roku zakazu handlu w niedzielę firma poprawia efektywność i utrzymuje poziom marży brutto na stabilnym poziomie. Podjęte inicjatywy, w zakresie nowych technologii i inwestycje w IT pozwolą spółce na poprawę zyskowności w 2019 roku.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Łukasz 29.12.2018

    CRM w rok? Chyba że pracują nad tym od 5 lat.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.