25.10.2017/07:55

Restauracyjna rewolucja w śląskiej galerii

W Silesia City Center uruchomiono Tygiel Smaków. To nazwa nowej strefy restauracyjnej katowickiej galerii.

 Na powierzchni 2384 metrów kwadratowych pojawi się 330 miejsc siedzących rozmieszczonych w 5 strefach: Ogródku, Tarasie, Pokoju rodzinnym, Salonie oraz Kuchni.

W ramach strefy przygotowano m.in. plac zabaw dla dzieci i żagle akustyczne. W Pokoju rodzinnym znajdą się wygodne kanapy, zaś w Kuchni wysokie stoły z barowymi hokerami. Łącznie na klientów będzie czekać aż 330 miejsc siedzących. Każda ze stref będzie wyposażona również w specjalne lampy ledowe świecące w systemie day-night, które po zmierzchu dają barwę zbliżoną do światła dziennego. Dla wygody przy stolikach pojawią się wejścia USB oraz gniazdka, dzięki którym klienci będą mogli bezpłatnie doładować telefon czy komputer.

Istotnym elementem architektonicznym będą powierzchnie akustyczne pochłaniające dźwięki: tapeta akustyczna, ściana obłożona specjalnymi płytami oraz żagle w centralnym punkcie sufitu. 

W Tyglu Smaków rodzice znajdą kuchenkę mikrofalową do podgrzewania posiłków czy mleka, a także specjalne krzesełka dla dzieci, które można przenosić pomiędzy strefami. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych: placu zabaw z telewizorem, na którym wyświetlane będą bajki czy zjeżdżalni z wieżą, której projekt nawiązuje do szybu kopalnianego.

Wydarzeniem promującym odnowioną strefę restauracyjną w Silesia City Center będzie kulinarne spotkanie z gwiazdami w dniach 4 i 5 listopada. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.