19.06.2020/13:26

Restauratorzy dołączają do walki z homofobią. W menu m.in. kanapka LGBT

Z okazji tegorocznego Miesiąca Dumy sieć restauracji Tel Aviv Urban Food przyłączyła się do organizowanej przez Kampanię Przeciw Homofobii akcji „Popieram Związki”. W menu wszystkich lokali pojawiło się specjalne menu, z którego część dochodu trafi na konto organizatora akcji.

Nowemu menu w sieci Tel Aviv Urban Food przyświeca hasło „Proud to be hummusexual!”, a złotówka z każdego dania ze specjalnej karty trafi na konto akcji „Popieram Związki”, która promuje równość małżeńską i związki partnerskie.

Wśród dań, które biorą udział w akcji jest między innymi nowa kanapka LGBT z wędzonym seitanem, świeżymi warzywami i aioli, a także cztery rodzaje hummusów z różnorodnymi dodatkami.

Jej sieć Tel Aviv Urban Food powstała w 2010 roku w Warszawie z miłości do jedzenia i kultury Bliskiego Wschodu. W ciągu 10 lat działalności z jednego lokalu zrobiło się ich siedem, w planie są kolejne, a restauracje Malki Kafki już 3 razy z rzędu znalazły się w Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska.

Wcześniej, właścicielka sieci Malka Kafka i szefowa kuchni Laura Monti wzięły udział w kampanii promującej nową kolekcję Risk Made In Warsaw, RISK FOR LOVE!, przyznając, że są parą nie tylko w biznesie.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Garet 19.06.2020

    Restauracja powstała "z miłości do jedzenia", kocham taką korpomowę:) Sama akcja marketingowo i sprzedażowo może być skuteczna. Ci wszyscy ludzie z podlasia i lubelszczyzny co teraz zamieszkują stolicę są bardzo podatni na tak proste zabiegi

  • niki 19.06.2020

    Hot-dog promujący związki poliamoryczne. Dwie parówki w jednej bułce.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.