20.12.2019/14:56

Są już 23 burgerownie Pasibus. Najnowsza działa w Lublinie

Sieć burgerowni Pasibus uruchomiła pierwszy lokal w Lublinie. Mieści się on na terenie galerii handlowej Vivo!. To szósta restauracja pod tym szyldem stworzona we współpracy ze spółką Helios i 23 lokal marki w Polsce.  

Sieć burgerowni Pasibus uruchomiła pierwszy lokal w Lublinie. Mieści się on na terenie galerii handlowej Vivo!. To szósta restauracja pod tym szyldem stworzona we współpracy ze spółką Helios i 23 lokal marki w Polsce. Pasibus specjalizuje się w burgerach, które są robione z ręcznie mielonej wołowiny. W każdym połączeniu smakowym mięso można bezpłatnie wymienić na kotleta wege (całkowicie wegetariańskiego, smażonego osobno) lub smażony ser przygotowany według autorskiej receptury.

W menu Pasibusa można znaleźć także Pasi sałatki, zestawy dla dzieci (Pasi Kids), dodatki (m.in. frytki, Pasi Bataty i kulki serowe) oraz napoje (m.in. Pasi Lemoniada) i alkohole (m.in. własną markę piwa). Co miesiąc w karcie pojawia się Burger Miesiąca.
 
Pasibus w Lublinie to kolejny lokal stworzony we współpracy z Heliosem, operatorem największej sieci kin w Polsce. Współpraca trwa od kwietnia br. – w jej ramach powstało już sześć lokali, a w sumie planowane jest otwarcie ok. czterdziestu.

Pasibus to popularna sieć burgerowni stworzona przez Dawida Bojarojcia, Jana Kulisiewicza i Piotra Staszczyńskiego. Pierwszy food truck Pasibusa stanął w 2013 roky we Wrocławiu. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się w 11 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.