19.06.2018/08:21

Sąd zgodził się z UOKiK. Masmal Dairy fałszowała informacje o maśle

Sąd utrzymał karę nałożoną przez UOKiK na firmę Masmal Dairy. W 2014 roku urząd kazał zapłacić 1,4 mln złotych za fałszowanie informacji o zawartości masła w produktach - pisze Puls Biznesu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

Więcej na temat:

2 komentarze

  • aneta98 20.06.2018

    Przecież to fałszowane masło, to sprawka masmal dairy.. jak polmlek przejmował zakład to byli kompletnie nieświadomi, dodatkowo, obrywają teraz najbardziej. A czy to znaczy,że trzeba od razu cały zakład zrównać z ziemią ? Za jeden błąd - jeszcze błąd przeciwnika.

  • Janka66 19.06.2018

    Kara to już została wymierzona na nich dokladnie 4 lata temu... Konsument jest najlepszym sędzią jeśli chodzi o ocene produktu. Trudno im pewnie odbudowac jakikolwiek pr, a przeciez z tego co pisza w tekscie firma ma nowego wlasciciela, który watpie ze kontynnuje polityke poprzednika, wiec z jakiej paki on ma płacic za jego bezmyslnosc?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.