25.06.2020/11:54

Sieć Circle K rozszerza ofertę na lato

Circle K przygotowało dla swoich klientów nową ofertę na lato. 24 czerwca na stacjach sieci ruszyła kampania „Summer Hits”, w ramach której oferta produktowa Circle K została poszerzona m.in. o mrożone napoje Frozen Fanta i Frozen Coca-Cola na bazie kruszonego lodu, rodem z USA. Nowości pojawią się również w ofercie gastronomicznej. Kampania potrwa do 9 września.

Napoje mrożone Frozen Fanta i Frozen Coca-Cola oferowane są na wybranych stacjach Circle K, a ich listę można sprawdzić na stronie internetowej sieci. Klienci mają do wyboru 4 różne smaki – Fanta malinowa, pomarańczowa, truskawkowa oraz klasyczna Coca-Cola i mogą łączyć je według własnego uznania. Osoby poszukujące orzeźwienia będą mogły skorzystać także z nowości w ofercie lodów Magnum i Solero w bardzo atrakcyjnych cenach. Pojawią się też nowe Szlacheckie Hot Dogi z nacinaną kiełbaską prosto z grilla.

Nie zabraknie też oferty dla miłośników kawy, teraz dostępnej również w wersji mrożonej Ice Latte. Do dowolnej kawy wafelek Prince Polo XXL za jedyne 1,50 zł. Ponadto, dla osób korzystających z programu lojalnościowego EXTRA Club, Circle K przygotowało szereg wakacyjnych promocji z rabatami.

– W Circle K stale obserwujemy trendy, nie tylko na polskim rynku, ale również w ramach całej grupy i staramy się na nie aktywnie odpowiadać. Dlatego stale wprowadzamy nowości produktowe, które podnoszą atrakcyjność naszej oferty. Zależy nam, aby zakupy na stacjach Circle K były szybkie, łatwe i bezpieczne, dlatego w ostatnim czasie wprowadziliśmy rozwiązania takie jak Click&Collect czy możliwość zamówienia zakupów z dowozem w wybrane miejsce za pośrednictwem platformy Bolt Food – mówi Renata Timoščik, director market development w Circle K Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.