17.04.2020/15:10

Sieć Lidl instaluje stacje dezynfekujące w polskich sklepach

Już wkrótce we wszystkich sklepach sieci Lidl w Polsce zostaną zamontowane specjalne stacje do dezynfekcji dłoni. W ciągu kilku urządzenia dni pojawią się  we wszystkich obiektach, w całej  Polsce.

Sieci handlowe podejmują liczne działania mające zapewnić ochronę pracownikom oraz klientom. Jednym z podstawowych elementów bezpieczeństwa jest higiena dłoni, dlatego Lidl Polska rozpoczął montaż specjalnych stacji dezynfekujących. Stacji już funkcjonują w kilkudziesięciu sklepach sieci. W ciągu kilku kolejnych dni pojawią się we wszystkich obiektach, w całej Polsce.

Klienci wchodząc do sklepu będą mieli możliwość profesjonalnej dezynfekcji rąk. Co więcej stacje zwiększają bezpieczeństwo i komfort – działają w sposób bezdotykowy, automatycznie dozując środek do dezynfekcji.

- Wszyscy doskonale wiemy jak ważna w aktualnej sytuacji jest higiena rąk. Wkrótce klienci odwiedzający sklepy Lidl będą mogli w bezpieczny, bezdotykowy sposób zdezynfekować dłonie przy wejściu do sklepu i tym samym w bardziej komfortowych warunkach dokonać zakupów – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications Lidl Polska.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w 30 krajach działa około 10 800 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700.

 

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Marcin 07.05.2020

  Niestety urządzenie średnio dopracowane. W moim Lidlu się już zepsuło, a w innym przez użyty mały zbiornik powoduje że po chwili płynu już nie ma.

  (fragment niezgodny z regulaminem forum)

 • Staszek 21.04.2020

  Kto tak wywyższa cały czas Niemców ? co wy wyprawiacie ?

 • Wojtek 18.04.2020

  Bardziej chodzi o fakt, ze jest to profesjonalne urządzenie, a nie o to, ze będzie dezynfekcja. Podobne stacje pojawiły się w Kaufland. Czytamy ze zrozumieniem

 • klient 17.04.2020

  Jak inne sklepy juz dawno mają płyny do dezynfekcji przy wejściu to jest to cos normalnego, jak Lidl wprowadza to wydarzenie na całą Polskę. Dopiero teraz dbają o klientów? Dramat.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.