15.04.2019/11:22

Siedlecki park handlowy będzie większy niż zakładano. Ruszy w 2020 r.

Powstający w Siedlcach park handlowy Stop Shop będzie o 30 proc. większy, niż pierwotnie zakładał to deweloper obiektu, austriacki Immofinanz. Oznacza to, że powierzchnia obiektu wyniesie 14,1 tys. mkw.

- Decyzja o zwiększeniu skali inwestycji skutkowała także nowym harmonogramem. W efekcie otwarcie parku handlowego założyliśmy na wionę 2020 - czytamy w komunikacie Immofinanz.

Stop Shop Siedlce to aktualnie największy projekt deweloperski firmy w Polsce, a po jego wybudowaniu będzie też największym parkiem handlowym pod marką Stop Shop w portfelu Immofinanz na terenie kraju.

Inwestor uzyskał już pozwolenie na budowę siedleckiego projektu, a generalny wykonawca, firma Mirbud rozpocznie prace budowlane przy tej inwestycji "w najbliższym czasie". Otwarcie parku handlowego w rozbudowanej wersji planowane jest na wiosnę 2020 roku. W skład nowego Stop Shopu wchodzić będzie łącznie 24 sklepów, punktów gastronomicznych oraz usługowych.  

Stop Shop Siedlce powstanie bezpośrednio przy obwodnicy miasta, przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 2
z ulicą Łukowską. W obiekcie pojawią się marki modowe, kosmetyczne, obuwnicze, reprezentujące sektor RTV AGD, a także punkty gastronomiczne i usługowe. Bezpośrednio przed parkiem handlowym wybudowany zostanie parking dla klientów.

Immofinanz szacuje, że 175 tys. osób będzie mogło dotrzeć do Stop Shop Siedlce w ciągu nie więcej, niż 30 minut jazdy samochodem.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.