15.10.2020/10:33

Stokrotka będzie dostarczać zakupy z e-sklepu do domów. Na początek Lublin

Stokrotka rozwija i unowocześnia swój sklep internetowy. Właśnie uruchomiła dostawy zamówień internetowych do domów swoich klientów. Lublin to pierwsze miasto, którego mieszkańcy mogą już korzystać z tej nowej usługi.

Klienci Stokrotki mogą wybierać spośród czterech tysięcy produktów oferowanych w e-sklepie, głównie spożywczych, ale także artykułów przemysłowych, jak środki czystości czy kosmetyki. Zakupy można dokonywać codziennie, przez całą dobę, na stronie internetowej: sklep.stokrotka.pl.

- Motywem przewodnim uruchomienia sklepu internetowego była chęć zapewniania naszym klientom, wygody i bezpieczeństwa robienia zakupów podczas rozpoczynającej się w marcu epidemii koronawirusa. Dzisiaj rozpoczynając dostawy do domów naszych klientów zapewniamy pełnię bezpieczeństwa. Zakupy z poziomu swojego komputera z całkowicie bezkontaktową dostawą.  Jesteśmy przekonani, że w dobie szalejącej pandemii, dla naszych klientów będzie to miało ogromne znaczenie – mówi Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Stokrotki.

Dostawy do domów klientów są realizowane od poniedziałku do soboty, w godzinach 10-22. Minimalny czas dostarczenia zamawianych zakupów to 3 godziny. Lublin został podzielony na kilka stref, każda z nich jest obsługiwana przez inny sklep. Zamówienia są kompletowane przez pracowników sklepów, by mieć pełną kontrolę nad całym procesem, a także jakością dostarczanych produktów.

- W naszym sklepie internetowym stawiamy na nasze najmocniejsze strony, czyli świeżość produktów: owoców i warzyw, pieczywa wypiekanego bezpośrednio w sklepie oraz dostarczanego z lokalnych piekarni, nabiału pochodzącego z lubianych, regionalnych mleczarni czy też najwyższej jakości mięsa, które w naszej ofercie pochodzi głównie od polskich hodowli – mówi Wawryszczuk.

Klient będzie płacił za zakupy w chwili składania zamówienia. Płatności można dokonywać wszystkimi najpopularniejszymi elektronicznymi metodami. Cena jednorazowej dostawy wynosi 13,99 zł dla zamówień o wartości poniżej 100 zł. Dla zamówień powyżej 100 zł Stokrotka wprowadza promocyjną cenę w wysokości symbolicznej złotówki.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także