04.09.2016/22:43

Stokrotka ma w planach dwa nowe centra logistyczne

Sieć supermarketów Stokrotka planuje rozbudowę własnej sieci centrów dystrybucyjnych. W planach są dwa kolejne magazyny, w tym jeden na południu kraju – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl

Przypomnijmy, że główny magazyn centralny sieci Stokrotka jest zlokalizowany w Teresinie pod Warszawą. 18 stycznia br. sieć uruchomiła - w ramach własnej sieci logistycznej - drugie centrum dystrybucji, tym razem pod Lublinem w Strefie Ekonomicznej Felin. Oprócz tych dwóch magazynów własnych firma ma 8 regionalnych centrów przeładunkowych.

W związku z rozwojem sieci sklepów Stokrotka planuje dalszy rozwój logistyki własnej.  – Planujemy uruchomienie dwóch kolejnych centrów dystrybucyjnych – zadeklarował Dariusz Kalinowski, prezes Emperia Holding i sieci Stokrotka.

Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl trzeci magazyn Stokrotki powstanie na południu kraju, a może to nastąpić już w I kw. 2017 r. Czwarty obiekt może ruszyć w IV kw. przyszłego roku, a jego lokalizacja nadal pozostaje tajemnicą.

Firma nie chce zdradzić możliwych kosztów tych dwóch inwestycji.

Należąca do grupy kapitałowej Emperia Holding sieć supermarketów Stokrotka zarządza obecnie ponad 350 sklepami w całym kraju.

Kliknij i przeczytaj także:

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • sierota po tradisie 05.09.2016

    Po co im aż tyle tych centrów? I skąd wezmą kase na takie inwestyche?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.