21.06.2021/08:12

Stokrotka na koniec roku będzie miała 400 kas samoobsługowych [TYLKO U NAS]

- Ten rok zmienił priorytety, pewne procesy spowolniły, pewne przyspieszyły. My wdrożyliśmy już planowane projekty jak kasy samoobsługowe. Wyzwaniem było przestawienie pracy centrali na pracę zdalną, ale dzięki temu wdrożyliśmy wiele rozwiązań komunikacyjnych, które przełożyły się na współpracę ze sklepami - mówił podczas Retail & FMCG Congress 2021 Łukasz Olszewski, dyrektor Działu Wsparcia Operacyjnego i Rozwoju w sieci Stokrotka.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • x 29.06.2021

  Zaczyna się dziać to, co od dawna wiele osób mówiło. Swoją drogą, to będzie dobry test dla "związkowców" wybijających się na nazwie Solidarności. Znając kwestię stoczni w Szczecinie, wypną się na pracowników, którzy stracą pracę.

 • Pracownik 29.06.2021

  Bardzo ładnie ubrane w komentarz cięcie kosztów personalnych które jest jedynym pomysłem firmy na robienie jakichkolwiek wyników.

 • Gucio 22.06.2021

  ciekaw jestem czy będą działały

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także