07.02.2016/10:20

Tesco kończy współpracę z PKN Orlen. Nie będzie Tesco Express na stacjach

Sieć Tesco zdecydowała się na zakończenie współpracy z PKN Orlen. Pilotażowy projekt obecności sklepów Tesco Express na stacjach Orlen zakończył się rozwiązaniem współpracy - informuje paliwowy koncern.

"Tak jak zapowiadaliśmy, projekt pilotażowy nowego formatu sklepu Tesco Express na stacjach Orlen trwał około roku. Jesteśmy zadowoleni z osiąganych trakcie testów wyników i opinii klientów, jednak Tesco zdecydowało skoncentrować się na innych działaniach w ramach swojej organizacji" - podaje Orlen w komunikacie.

Według przedstawicieli koncernu docelowo na stacjach, gdzie działały sklepy Tesco Express pojawi się inny wybrany przez Orlen format sklepu i gastronomii.

Płocki koncern testuje obecnie program z Grupą Eurocash pod marką Delikatesy Centrum. Kontynuuje również testy nowego konceptu convenience store pod markami O!Shop i Orlen.

Źródło: PAP

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.