06.05.2021/21:08

Rusza sieć Delipop! Polska firma Retail Robotics stworzy sieć automatycznych punktów odbioru zakupów z rożnych e-sklepów spożywczych

Firmy Retail Robotics oraz Star Service Group, podpisały umowę joint venture, w ramach której wspólnie zainwestują w instalację pierwszych zrobotyzowanych punktów odbioru pod marką Delipop. Projekt ruszy już latem 2021 roku w stolicy Francji.

 

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Rtttt 07.05.2021

    Moim zdaniem takie systemy, automatów zakupowych - spożywczych, które będą efektywne i opłacalne bardzo ciężko zbudować. Cały system logistyczny musi działać jak w zegarku. Napiszcie jakiś artykuł gdzie, w jakich krajach już zostały zbudowane i jak działają (w Polsce próbowano z lodówkomatami i chyba nic z tego nie wyszło)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także