03.01.2022/19:45

Właściciele galerii handlowych drżą na myśl o kolejnym lockdownie. PRCH zapewnia: nasze obiekty są bezpieczne!

Minister zdrowia przyznał, że rozważana jest możliwość kolejnego zamknięcia galerii i centrów handlowych – decyzja może zapaść już w tym tygodniu. Polska Rada Centrów Handlowych opublikowała stanowisko, w którym przekonuje, że branża jest w pełni przygotowana do obsługiwania klientów w najwyższym rygorze sanitarnym. Organizacja zapewnia, że galerie handlowe są dla klientów bezpieczne i alarmuje, że możliwość prowadzenia działalności, przy niższej niż przed rozpoczęciem pandemii odwiedzalności, jest dla wielu przedsiębiorców z sektora jedyną szansą na przetrwanie.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Okami 03.01.2022

    PRCH lze, na 1000 osob 50 ma zalozone maseczki w galeriach i ochrona nic z tym nie robi i to jest wg.nich bezpieczne przygotowanie?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także