15.05.2020/11:03

ZPPHiU: Centra handlowe na długo będą cieniem samych siebie

8 na 9 Polaków przyznaje, że nie odwiedziło żadnego centrum handlowego w pierwszym tygodniu działania tego typu obiektów. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Kantar na zlecenie Związku Polskich Pracodawców Handlu i Usług (ZPPHiU) Polacy są sceptyczni w kwestii korzystania z centrów handlowych w obecnej sytuacji.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Artem 28.05.2020

  Teraz widać, że te wszystkie postulaty miały sens i poparcie w rzeczywistości.

 • jojo 18.05.2020

  Salony w takich warunkach nie powinny się otwierać, a bez salonów galerie popadają. Dlatego postulaty ZPPHiU są w pełni zrozumiałe.

 • zaniepokojony konsument 15.05.2020

  Nikt nie reaguje na noszenie maseczek "na brodzie" w centrach handlowych. Boję się odwiedzać takie miejsca, jeśli nikt nie zwraca uwagi niefrasobliwym kupującym, że powinni zadbać o zdrowie innych a nie tylko swoje. Ludzie nie przestrzegają też odległości - w markecie prawie by mi na plecy wleźli, tak wygląda "zasada co najmniej 1,5 metra odstępu"!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.