10.03.2017/10:52

Zysk Grupy Auchan w górę! Integracja sieci hipermarketów Real okazała się sukcesem

Auchan Holding notuje dobre wyniki finansowe za 2016 r. Po reorganizacji struktury wewnętrznej firma realizuje strategiczne plany konsolidacji, unifikuje sieć detaliczną i inwestuje w nowe placówki. Przyspieszyła też rozwój e-commerce. Polska jest wymieniana jako jeden z rynków, na których koncern odnotował największe sukcesy.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Niezadowolony klient 2 11.03.2017

  @Niezadowolony klient,
  Auchan ma teraz ważniejsze sprawy niż jakieś tam kasy samoobsługowe czy wafle ryżowe. Teraz na topie jest przenoszenie jednego działu na drugi koniec sklepu, zamiana półki x na półkę y jeżeli chodzi o zawartość na niej danego produktu (i aby było śmiesznej trwa to niekiedy kilka tygodni he he he he a klient wchodzi na dany dział i widząc jaki tam jest za przeproszeniem burdel odpuszcza całkowicie zakupy) :) Dodatkowo skupiają się na wprowadzaniu nowej, kosmetycznej marki własnej, której cena... zwala z nóg jeżeli porówna się ich produkt do naprawdę markowych produktów.
  Z mojej strony tyle :) - aby była jasność mój komentarz jest sarkastyczny bo nie mam zwyczaju w sposób bezpardonowy kopać leżącego.
  Auchanie - byłem, widziałem i wiem że przez najbliższy rok nie mam się po co zjawiać w twoich progach. Drogo, brak towaru (puste półki), upierdliwe przemeblowania itp. itd. Wybieram tańszą i normalniejszą konkurencję.

 • Niezadowolony klient 11.03.2017

  Auchan ul.Bukowska w Poznaniu - brak kas samoobsługowych. Piątek 10 marca godz. 20: Brak towaru na półkach np. Brak wafli ryżowych Good Food bez dodatkow, brak mydła Luksja z oliwką. Trudno zamówić więcej towaru, żeby można było go w weekend kupić?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.