REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Kategoria serów twardych interesuje nas już od wielu lat. Wciąż udaje nam się w jej ramach wprowadzać na rynek nowe propozycje, które potrafią zainteresować konsumentów - powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & marketing services manager w firmie Hochland Polska podczas IX Kongresu Handlu i Dystrybucji 2016.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020
Jacek Wyrzykiewicz, PR & marketing services manager w firmie Hochland Polska

Jacek Wyrzykiewicz, PR & marketing services manager w firmie Hochland Polska (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Aby odnieść rynkowy sukces, nowości muszą przede wszystkim trafiać w obecne oczekiwania klientów. – Od dwóch tygodni dostępny jest w sklepach nasz nowy ser – Hochlander. To zupełnie unikalna propozycja, chociażby z tego względu, że łączy w sobie duże oczkowanie z delikatnym smakiem. Tworząc recepturę nowego produktu, staraliśmy się znaleźć takie rozwiązanie, jakiego nikt dotąd nie zaproponował, a którego konsumenci oczekują – zaznacza Jacek Wyrzykiewicz. - Wiadomo, że najpopularniejszymi serami są gouda, edamski i mazdamer. Natomiast my chcieliśmy zaproponować coś unikalnego – dodaje.

- Rynek serów żółtych jest w Polsce bardzo duży. Według ekspertów jest on wart ponad 2 mld zł. Ten segment rozwija się co roku bardzo dynamicznie – wskazał PR & marketing services manager w firmie Hochland Polska.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony