26.04.2017/15:31

2 maja protest pracowników Biedronki, Tesco, Carrefoura i Kauflandu

Zapowiadany od kilku tygodni strajk włoski, organizowany przez NSZZ Solidarność, odbędzie się 2 maja. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Alfreda Bujary, Przewodniczącego Krajowego Sekretariatu Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ "Solidarność", strajk nie obejmie wyłącznie Biedronki. Jak informuje "Express Ilustrowany", będzie on zorganizowany w czterech wielkich sieciach handlowych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • Rozbawiony 02.05.2017

  Rozbawiony taki jestem bom JESTEM WIELKI!!! sianko jest aż nadto i nic tylko się lenić i walić po oczach> niedługo poemat będzie a wy patałachy do strajku jakem JESTEM WIELKI !!!

 • shadow 27.04.2017

  docisnąć kapitalistycznych krwiopijców :)

 • Polka 27.04.2017

  Kaleń właściciel w małym sklepie jak chce to niech sobie nawet każde święta otwiera jego sprawa jego kasa. A nam związki do niczego potrzebne nie są każdy wie że zarabiając zarabiając 1500zł bo i tyle inne Sieci płacą żyje na granicy ubóstwa i nikt mu już nie wmówi że jest inaczej.

 • Kaleń 27.04.2017

  Widać jaka zawiść przemawia przez związkowców - niech pracują małe sklepy bo ich właściciele mogą pracować 7 dni w tygodniu od 5 rano do 22. A związkowiec 8 godzin, 5 dni w tygodniu i żadnej odpowiedzialności za business. A szefowie związków z Solidarności zgarniają dużą kasę z naszych wspólnych pieniędzy i nic dziwnego, ze namawiają do strajków aby uzasadnić swoje nieróbstwo.

 • Polka 26.04.2017

  A czy klienci dołożą tym pracownikom na rachunki??A bać się nie mają czego zważywszy że za chwilę i Ukraińcy zaczną spierdalać z Polszy bo im szykują taką możliwość.

 • SX 26.04.2017

  mam nadzieje że pracodawcy im się odwdzięczą w imieniu klientów.

 • WildChicken 26.04.2017

  Jestem z Wami, trzymam kciuki !
  Drugiego, niech pracują małe osiedlowe sklepy (jeżeli właściciel chce sobie dorobić), a Andrzeje z Grażynkami i Brajankami niech zrobią zakupy dwa dni wcześniej

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.