21.05.2018/14:11

Auchan kontynuuje rebranding Simply Marketu na Auchan Supermarket

W ostatnich dniach rozpoczął funkcjonowanie czwarty w Polsce - a trzeci w województwie mazowieckim - sklep Auchan Supermarket. To dawny Simply Market zlokalizowany w Piastowie, przy ul. Warszawskiej 43.

Grupa Auchan w ramach strategii jednego brandu szykuje się do likwidacji marki Simply Market w Polsce. Większość sklepów supermarketowej sieci najprawdopodobniej zostanie przemianowanych właśnie na Auchan Supermarket. Natomiast najmniejsze Simply Markety stałyby się sklepami convenience Moje Auchan. To kolejny z konceptów testowanych przez francuską grupę nad Wisłą; na razie działają dwa takie sklepy.

Placówki Auchan Supermarket znaleźć można aktualnie w takich miejscowościach, jak Warszawa (ul. Światowida 57), Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska 94), Piastów (ul. Warszawska 43) i Gdynia (ul. Redłowska 41). Z kolei koncept Moje Auchan testowany jest aktualnie jedynie w stolicy (ul. Andersena 4, ul. Odkryta 62).

Zobacz także:
Auchan uruchamia pierwszy sklep Auchan Supermarket w Polsce [FOTOGALERIA]
Pierwszy sklep Moje Auchan w Polsce już działa. Sieć weszła w format convenience [FOTOGALERIA]

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.