10.10.2019/12:54

Automatyzacja nadchodzi! Jak będzie wyglądała stacja przyszłości według Grupy Shell [WYWIAD]

- Stacje będzie także kształtował ważny tzw. mega trend, czyli „busy lifestyle”, konsumenci są coraz bardziej zabiegani i mają coraz mniej czasu. Czas staje się wartością samą w sobie i kosztuje, więc nie chcą go tracić na zbędne czynności. Klienci chcą, aby transakcje i pobyt na stacji przebiegał szybko i wygodnie. Dlatego cała otoczka stacji przyszłości musi pozwalać klientom na sprawną realizację potrzeb – mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Oleksandr Koliakin, dyrektor generalny ds. rynku detalicznego na Europę Środkową i Wschodnią w Grupie Shell.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Daria Inteli 15.10.2019

    Klienci oczekują szybkich odpowiedzi, niezależnie od pory dnia. Chatboty są odpowiedzią na to — mogą pracować w nocy i nie wymagają przerw ani wakacji. Dodatkowo integracja z live chatem usprawnia obsługę klienta. A gdy wszystkie kanały komunikacji (maile, infolinia, chat) są w jednym miejscu...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.