24.04.2020/21:03

Biznes z własnym harmonogramem odmrażania gospodarki. Kiedy restart galerii handlowych?

Business Centre Club zaproponowało własny harmonogram odmrażania gospodarki. Według harmonogramu sklepy w galeriach handlowych mogłyby ruszyć jeszcze w pierwszej połowie maja.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Poznaniak 26.04.2020

    Szaleństwo! Kina otwarte dopiero w sierpniu? Turystyka tak długo zamrożona? Przecież nie będzie co zbierać w tych branżach po tylu miesiącach zamknięcia! Dlaczego kino z ogromną salą na 400 miejsc jest mniej bezpieczne od sklepiku wielkości 10 m kw? Przecież w kinie z łatwością można zachować dystans!

  • Tadek 25.04.2020

    W takiej konfiguracji linie lotnicze, porty lotnicze, biura podróży mogą nie przetrwać, dla niż żniwa i czas zarabiania to maj-wrzesien więc nie można zakazać lotów do lipca. Tak samo kina, teatry itp. To wszystko musi ruszyć jak najszybciej, jeśli tego nie zrobimy to fala upadłości firm i bezrobocie wyrządzą więcej szkód niż wirus

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.