18.03.2021/16:34

Branża gastronomiczna rozmawia z rządem na temat wprowadzenia bonu żywnościowego. Czy będzie on ratunkiem przed katastrofą?

Rząd ma nowy pomysł na to, jak pomóc restauracjom i kawiarniom, które od pół roku są objęte lockdownem. Będzie zachęcał pracodawców do fundowania pracownikom bonów żywnościowych, a sam dokładał do nich coś od siebie. 

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • NINA 31.03.2021

    co to w ogóle jest za pomysł, kraje takie jak UK płacą co miesiąc 60 % pensji pracownikom, którzy z powodu lockdown'u nie mogą pracować, przedsiębiorcom min. restauratorom dofinansowanie jednorazowe 16 tys. funtów ( wypłacili w I fali 3 dni po ogłoszeniu wsparcia przez rząd ) bez żadnych formalności papierkowych, a oni dyskutują o nieudolnej próbie łatania tego co narobili jakimiś bonami, co to jest ??? gospodarka centralnie planowana??? dokąd to zmierza?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także