10.04.2019/13:06

Costa Express i sieć stacji Shell uruchomiły program lojalnościowy

Firmy Costa Express i Shell Polska przygotowały wspólny program lojalnościowy. Od kwietnia br. klienci stacji należących do sieci za zakup kawy otrzymują naklejki, za które mogą odbierać darmową kawę Costa lub Deli by Shell.

Specjalna akcja dedykowana jest szczególnie kierowcom, którzy regularnie kupują kawę podczas przystanku w podróży. Na czym akcja Shella i Costy dokładnie polega? Klienci stacji paliw będą otrzymywać dwie naklejki za zakup kawy Costa Express oraz jedną za Deli by Shell. Po uzbieraniu siedmiu naklejek Costa Express lub pięciu Deli by Shell, klient odbiera odpowiednio darmową kawę Costa Express lub Deli by Shell. Karty lojalnościowe na naklejki można odbierać  na stacjach paliw Shell oraz w kawiarniach Costa Coffee.

Współpraca Costa Express, która w naszym kraju dysponuje siecią ok. 370 kawomatów oraz koncernu paliwowego Shell trwa już od kilku lat. Obie marki stale podwyższają jakość i poziom obsługi klientów, dostosowując się do wymagającego rynku usług w podróży. Kierowcy odwiedzający stacje Shell mogą korzystać
z różnorodnej oferty kawowej dostępnej w najnowszej generacji kawomatach Costa Express.

Klienci mogą napić się kawy Costa Coffee na 244 stacjach klienci Shell, a w 142 punktach dostępne są napoje kawowe z mieszkanki kawy Deli by Shell, która jest serwowana w eleganckich porcelanowych filiżankach. Shell Polska zarządza aktualnie na polskim rynku siecią ok. 420 stacji paliw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.