09.06.2018/17:10

Dalius Misiunas, prezes Grupy Maxima: Możemy zainwestować w Polsce nawet kilka mld zł [WYWIAD CZ. II]

Firmy handlowe muszą się rozwijać, jeśli chcą przetrwać. Stokrotka zajęła dobre pozycje strategiczne do dalszego wzrostu. Będziemy intensywnie rozwijać nasz biznes w Polsce, zarówno drogą ekspansji organicznej, jak i poprzez akwizycje. Mamy swój pomysł na Polskę i chcemy się stać liczącym się graczem na tym rynku – wyjaśnia Dalius Misiunas, prezes Grupy Maxima s w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Polak 13.06.2018

  Dramat sprzedajemy wszystko obcym ludziom. .o zgrozo nasze dzieci kiedyś będą jebia. .ć u nich za michę ryżu.
  PIS obudziłem się bo głosowałem na was i myślałem że wypędzimy obcy kapitał a tu proszę. .nikomu się nie opłaca ale obcym tak ????

 • xc 08.06.2018

  a gdzie polskie sklepy? jakie polskie? po co kolonii własne sklepy, własne banki, firmy, rolnictwo...dziękujemy naszemu knesejmowi! agentura przez lata niszczył to, co polskie i dzisiaj widzimy "imponujące" efekty, obudź się Polsko i weź sprawy w swoje ręce bo niedługo każą ci płacić za to, że oddychasz!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.