06.03.2017/15:16

Dyrektor ZM Wierzejki: Polskim markom sprzyja wzrost patriotyzmu konsumenckiego

Budowa świadomości naszej marki u odbiorców ewoluowała w sposób naturalny, co wynika głównie z tego, że od początku postawiliśmy na handel tradycyjny. Mimo negatywnych prognoz, według których ten kanał sprzedaży miał być skazany na porażkę, nam wciąż udaje się w nim rozwijać. Cały czas wdrażamy na rynek nowe produkty i koncepty – powiedział na Adam Zdanowski, dyrektor ds. eksportu w Zakładzie Mięsnym Wierzejki w trakcie panelu dyskusyjnego „Przemysł mięsny – czas nowych wyzwań” na Kongresie Mięsnym 2017.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Karol 08.03.2017

    Dobre, prywatne marki polskie preferuję. Ale unikam korzystania z usług spółek skarbu państwa kontrolowanych przez PIS takich jak LOTOS, ORLEN, PKO BP, PZU. Te firmy dużo kasy przeznaczają na propagandowe imprezy pisu i są przechowalniami aparatczyków pisu i ich rodzin. Nie mam zamiaru korzystać z usług takich firm, które marnują publiczną kasę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.