12.09.2018/09:31

Dyskont w Galerii Libero

Sklep z odzieżą dla całej rodziny i artykułami dekoracyjnymi, należący do sieci Pepco, powiększy grono najemców wielofunkcyjnego kompleksu handlowo-rozrywkowego.

Jedna z ponad 800 placówek działających w Polsce zajmie w powstającym na południu Katowic centrum Libero powierzchnię 565 mkw. i zlokalizowana będzie na 1 piętrze. Podpisana umowa przybliża Echo Investment do strategicznego celu jakim jest pełen wynajem kompleksu jeszcze przed jego otwarciem.

– Obecność Pepco w jednej z najlepszych handlowych lokalizacji regionu pozwoli na znaczące powiększenie grona klientów, których do Libero przyciągać będą nie tylko komfortowe i udane zakupy, ale także obietnica dobrej rozrywki, pysznej kuchni i miło spędzonego czasu – mówi Marcin Szlufik, Senior Leasing Manager z Działu Centrów Handlowych, Echo Investment.

Sieć Pepco ma obecnie ponad 1,3 tys. sklepów w 10 krajach w Europie. Poza Polską, gdzie działa najdłużej, sklepy z szyldem obecne są w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Chorwacji, Słowenii, Litwie, Łotwie i Estonii. W europejskich strukturach sieci PEPCO pracuje obecnie ponad 13 tys. osób, z czego ponad 500 zatrudnionych jest w poznańskiej centrali i kolejne 500 osób w centrach dystrybucji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.