10.08.2016/06:27

EMPIK otwiera salon w Galerii Wileńskiej

Salon sieci EMPIK dołączył do grona najemców Galerii Wileńskiej. Uroczyste otwarcie odbyło się w środę, 10 sierpnia br. Nowy salon został zlokalizowany na drugim piętrze Wileńskiej, na powierzchni 317 mkw.

EMPIK to kilkadziesiąt tysięcy tytułów, wydawnictwa polskie i zagraniczne, klasyka i bestsellery. Na półkach salonu można znaleźć literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od bajek przez sensację, aż po biografie. EMPIK to również prasa, płyty, filmy, programy multimedialne, gry komputerowe i planszowe, największa oferta art. papierniczych i malarskich.

W ostatnim czasie w Galerii Wileńskiej miało miejsce kilka znaczących otwarć. Do grona najemców dołączył mBank. Na mapie kulinarnej Wileńskiej pojawiła się Kuchnia Express Marche, zlokalizowana w food courcie. Nowością jest także samoobsługowa drukarka Zeccer, znajdująca się w pobliżu restauracji McDonald’s. Po zainstalowaniu oprogramowania na smartfonie, umożliwia ona drukowanie bezpośrednio z maila czy galerii zdjęć. Kolejne otwarcie w Galerii Wileńskiej już wkrótce.

Galeria Wileńska składa się z dwóch części: pierwsza to trzy poziomy galerii handlowej oraz znajdujące się nad nią dwa piętra nowoczesnej powierzchni biurowej. W drugiej części mieści się hipermarket Carrefour oraz trzypoziomowy parking dla Klientów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.