23.02.2020/17:04

Hipermarkety Real będą przechodzić z rąk do rąk. Grupa Metro pozbywa się problemu

Zaledwie przed kilkoma dniami niemieckie media informowały, że Grupa Metro negocjuje ostatnie szczegóły odnośnie sprzedaży sieci handlowej Real. Dziś wiadomo już, że udało się podpisać umowę w tej sprawie z konsorcjum inwestycyjnym składającym się z SCP Group i X-Bricks.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Michał 20.10.2021

    Coś czuję, że marka Real w Niemczech skończy tak jak marka Tesco w Polsce, czyli zniknie na zawsze. Trochę szkoda mi Reala, a jednak bardziej mi było szkoda Géant i Leader Price'a, gdyż te sklepy miały niskie ceny. Niestety w Niemczech Lidl i Aldi, w Polsce Biedronka i Lidl powodują to, że takie sklepy jak Real czy Tesco przestają mieć rację bytu i zamiast zwiększać ilość placówek, to zmniejszają.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.