29.07.2020/13:31

Jak fiskus walczy z handlowcami w Wólce Kosowskiej?

Skarbówka podejrzewa kupców z Wólki Kosowskiej o oszustwa. Handlowcy wykorzystują w nich punkty przyjmowania przesyłek – pisze „Puls Biznesu”.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • US to gestapo 30.07.2020

    Urząd Skarbowy i wszystko jasne. A jak wielkie korporacje jak GOOGLE, FACEBOOK, YOUTUBE, INSTAGRAM, AMAZON, SNAPCHAT, TIKTOK itd ile płacą w stosunku do swoich przychodów podatków?! VAT, Podatek dochodowy, akcyza? Czy działają jawnie czy ukrywają się jak GOOGLE pod różnymi spółkami w Polsce, pracownicy nie mogą nawet powiedzieć niczego dumni jak pawie, że pracują dla GOOGLE, bogowie zarobki, wszystkie dodatki, wygoda, oczywiście firmy te płacą jakieś ochłapy, nie ujawniają wysokości pensji, pracownik jak pelikan nie powie nic o pensji, bo firma jak Apple BÓG i nie można. Znam kilku co po pracy w GOOGLE stali się bufonami i kochają wszystkie korporacje, od Starbucksa począwszy po GOOGLE skończywszy. Także, to że ktoś coś zaoszczędzi na swoim małym biznesie i też pomoże komuś kupującemu oszczędzić to wielkie halo, to są i tak grosze w stosunku do przychodów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także