13.08.2018/08:39

Jarosław Bieliński, Topaz: Nie chcemy przeinwestować, by nie powtórzyć błędów innych sieci

- Nie chcemy przeinwestować, by nie znaleźć się w podobnej sytuacji jak inne sieci handlowe, których już na rynku nie ma - mówi podsumowując I półrocze br. w firmie Topaz Jarosław Bieliński, dyrektor generalny sieci.

Sieć Topaz ma już ponad 100 placówek handlowych w czterech województwach. - Pierwsze półrocze
bieżącego roku, pomimo ustawy ograniczającej handel w niedziele, daje również powody do zadowolenia. Mimo silnej zagranicznej konkurencji sieć poszerza się o kolejne placówki handlowe. Robimy to jednak „z głową” - mówi Jarosław Bieliński.

W 2018 roku sieć poszerzyła się o jedną placówkę - w Mińsku Mazowieckim. - Prężnie działa również nasza sieć franchisingowa Topaz Express, cały czas dołączają do nas nowe podmioty – dodał dyrektor generalny Topaz.

Firma pochwaliła się m.in. akcjami lojalnościowym. Do tej pory w jej programie znalazło się już 320 tys. klientów. - Wierzymy, że działania pozwolą zatrzymać dotychczasowych Klientów oraz „przyciągnąć” do sieci nowych. Budujemy nowe sklepy, poszerzamy skalę działania. Nie zatrzymujemy się w rozwoju, cały czas
poszukując własnej ścieżki na rynku FMCG – mówi Jarosław Bieliński.

Nowym projektem firmy jest duże centrum logistyczne, którego budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku. Magazyn o powierzchni 40 tys. mkw. powstanie w Kowiesach, w woj. mazowieckim. - Nowopowstający obiekt, w swoich założeniach posiadać będzie również część usługową, biurową i produkcyjną. Na terenie inwestycji powstanie także budynek mieszkalny wielorodzinny do zamieszkania zbiorowego dla pracowników, budynek stacji paliw oraz budynek hotelowo-gastronomiczny z kompleksem konferencyjnym - dodaje Bieliński.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.