24.07.2020/19:06

Kino samochodowe – nowy pomysł Carrefoura na przyciągnięcie klientów do galerii handlowych

W ten piątek Carrefour rozpoczyna cykl pokazów w ramach letniego kina samochodowego. Zorganizowane one zostaną na parkingach przed 10 wybranymi centrami handlowymi tego operatora.


W ramach pokazów, które odbywać się będą w piątkowe i sobotnie wieczory w okresie od 24 lipca do 28 sierpnia do obejrzenia są dwa filmy: „Narodziny gwiazdy” oraz „Świat w ogniu”. Do ich projekcji posłuży ekran pneumatyczny o powierzchni wyświetlania ok. 140 metrów kwadratowych, który (dla lepszej widoczności) zamontowany zostanie 3 metry nad ziemią. Publiczność będzie mogła słyszeć dźwięk z radia w samochodach – wszyscy zostaną poinformowani o częstotliwości, na którą powinni przełączyć się przed filmem.

Ze względu na obowiązujący reżim sanitarny liczba osób na pokazach będzie ograniczona do 150 (czyli około 75 samochodów zakładając, że wewnątrz są maksymalnie dwie osoby). Przy wjeździe do strefy kina uczestnicy wydarzenia będą też mieli mierzoną temperaturę.

Pokazy w ramach zorganizowanego przez Carrefour letniego kina samochodowego odbędą się na parkingach: Galerii Gryf w Szczecinie, Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu, Galerii Grudziądzkiej, Galerii Śląskiej w Rybniku, Galerii Głogów, Galerii Kalisz, CH Olsztyn, CH Piekary w Legnicy, Sonaty Parku w Sochaczewie oraz Centrum Handlowego Lwowska w Zamościu.


 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także