30.11.2016/16:04

Koniec deflacji. Ceny w sklepach będą rosnąć

Ceny towarów i usług konsumpcyjnych według eksperymentalnego szybkiego szacunku w listopadzie 2016 r. w stosunku do poprzedniego miesiąca wzrosły o 0,1 proc. (wskaźnik cen 100,1), a w porównaniu z analogicznym miesiącem ub. roku nie uległy zmianie (wskaźnik cen 100,0).

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Jack 01.12.2016

    Z jednej strony coraz szybszy wzrost cen a z drugiej szybki spadek wzrostu gospodarczego. To wszystko doprowadzi do ubożenia społeczeństwa. A PIS będzie coraz bardziej podnosił podatki i ograniczał swobody obywatelskie aby eliminować protesty. To oznacza zejście Polski ze ścieżki szybkiego rozwoju w latach rządów PO. PIS szybko zrujnuje Polskę

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.