27.03.2020/11:42

Koniec Gangu Słodziaków? Nie do końca! Zaległe maskotki trafiają jeszcze do klientów, którzy na nie czekali

Klienci sieci sklepów Biedronka mogli zbierać naklejki na Słodziaki do 17 grudnia 2019 r. Niestety już kilka dni przed zakończeniem promocji klienci skarżyli się, że nie mogą odebrać wybranej maskotki, bo w sklepach zabrakło bohaterów Gangu Słodziaków. Jak się jednak okazuje, Biedronka stara się jednak spełnić oczekiwania klientów, dziękuje im za cierpliwość i… przesyła zaległe Słodziaki.

Firma Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, zastrzegła w regulaminie, że klienci mogli odbierać za darmo maskotki lub książki opowiadające o przygodach Gangu Słodziaków w terminie do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Niestety wielu klientów, którzy zbierali naklejki, musiało obejść się smakiem, bo maskotek zabrakło.

Po skargach klientów sieć wydała komunikat: „Drodzy miłośnicy Słodziaków, nasza wspólna zabawa dobiegła końca, chcielibyśmy więc serdecznie Wam podziękować za Wasz entuzjazm i wielką sympatię, jaką obdarzyliście Gang Słodziaków z leśnej polany. Dochodzą do nas jednak sygnały, że nie wszystkim z Was udało się odebrać maskotki i książkę w czasie trwania akcji. Po akcji zebraliśmy z naszych sklepów z całej Polski wszystkie pozostałe maskotki i książki, aby przekazać je Wam. Jeżeli dysponujecie więc kartą z odpowiednią liczbą naklejek prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. W zgłoszeniu prosimy o podanie Imienia, Nazwiska, telefonu kontaktowego, adresu, numeru karty kolekcjonerskiej (nr kodu kreskowego na ostatniej stronie) oraz wybranej nagrody (Słodziak, Junior wraz z podaniem preferowanego rodzaju lub książka), a w temacie „Gang Słodziaków”.

Jak się okazuje, sieć faktycznie wysyła „zaległe” Słodziaki klientom starając się wyjść z twarzą z zaistniałej sytuacji. Do naszej redakcji trafił mail od jednej z klientek sieci, która otrzymała właśnie 2 maskotki wraz z listem od sieci, w którym Biedronka dziękuje klientom za cierpliwość i przesyła „magiczne pozdrowienia”.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • bunia 11 08.01.2021

    xdd

  • DR 30.03.2020

    Fajne źródło siania wirusa

  • chinczyk 27.03.2020

    Pewnie prosto z Wuhan.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.