21.01.2021/11:43

Lidl, Action i Rossmann będą najemcami w nowym warszawskim kompleksie handlowym Centrum Bystra

Mieszkańcy warszawskiego Bródna, Zacisza i spacerowicze odwiedzający Las Bródnowski już w drugiej połowie 2021 r. będą mogli korzystać z oferty nowego kompleksu handlowego Centrum Bystra. Wśród najemców wiodącą rolę pełnić będzie Lidl, a wśród pozostałych najemców znalazły się dyskont przemysłowy Action oraz drogeria Rossmann.

Przy zbiegu ulic Radzymińskiej i Bystrej w Warszawie powstanie kompleks handlowy Centrum Bystra. W dwóch budynkach o łącznej powierzchni ok. 4000 mkw, usytuowanych wzdłuż Radzymiskiej, znajdą się m.in. Lidl, Action, Rossmann i sklep zoologiczny Tofivet.

Inwestor dysponuje już pozwoleniem na budowę, a realizacja inwestycji przewidziana jest na trzeci-czwarty kwartał 2021 r.

– Centrum jest skomercjalizowane w 95 proc., do wynajęcia pozostał lokal o powierzchni 102 mkw – informuje Piotr Wasilewski z Origo Group.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Radzio 22.01.2021

    Dramat nic tylko Niemcy,Portugalia i tak w koło .

  • Radzio 22.01.2021

    Dramat nic tylko Niemcy,Portugalia i tak w koło .

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także