06.08.2020/16:30

Lidl nie daje się pandemii i rozwija sieć sklepów. Operator ma już w Polsce blisko 730 sklepów

Mimo pandemii, Lidl nie zwalnia tempa i otwiera kolejne sklepy. Niemiecka sieć liczy już 729 placówek. Ostatnie otwarcie odbyło się dziś w Gorzowie Wielkopolskim.

Tylko w lipcu i sierpniu br. Lidl otworzył siedem nowych placówek handlowych. Kilka godzin temu ruszył sklep w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Walczaka 23G to 7. placówka sieci w tym mieście. Niecałe trzy tygodnie temu Lidl otworzył dwa sklepy: 21. placówkę w Gdańsku (ul. Czerska 71) oraz drugi sklep w Mysłowicach (ul. Katowicka 37). Cztery otwarcia Lidla odbyły się 30 lipca: w Lesku (ul. Fredry 2), w Braniewie (ul. Królewiecka 60a), Toruniu (Niesiołowskiego 25), Częstochowie (ul. Warszawska 71).

W pierwszym półroczu br. operator otworzył przynajmniej siedem nowych sklepów, co oznacza że do sierpnia firma uruchomiła ok. 14 nowych placówek. Należy przypomnieć, że operator otwiera każdego roku w Polsce od 30 do 40 placówek handlowych.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Gjfdtn 07.08.2020

    Kocham LIDLa

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także