27.10.2016/08:20

Lidl podgryza markowych liderów

Po raz pierwszy w Polsce sieć handlowa wysyła do konsumentów jasny komunikat, że kupując markowe produkty, przepłacają. W kampanii „Sprytnie i tanio kupować marki Lidla” niemiecki dyskont bije w liderów rynku i usiłuje sterować opinią publiczną, wprowadzając wojnę cenową na kolejny poziom.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • hh 07.11.2016

  von z Polski !!!!!!!!!!!!!

 • Dorota 04.11.2016

  Apel do Pani Doroty Welman !!! proszę zrezygnować kampani [usunięte przez administratora] !!!! Nie chcemy ich w Polsce!! Są w Polsce inne zródłą dochody .

 • klient z Wielkopolski 29.10.2016

  Kiedy LIDL będzie umieszczał na produktach pod swoją marką KOMPLETNE DANE PRODUCENTA towaru? Kupiłem dzisiaj makaron Italiamo i napisano tylko, że wyprodukowano we Włoszech. JA CHCĘ WIEDZIEĆ gdzie i kto dokładnie ten towar wyprodukował!

 • olala 28.10.2016

  Wszystko fajnie w tej kampanii, tylko że smak jest jednym z kryteriów wyboru. Konsument świadomy przeczyta etykietę na kabanosach Lidla i ich nie wybierze, bo choć tak samo smaczne i tańsze, to jednak będą niższej jakości niż produkty innych firm. Dla mnie ma znaczenie również zawartość mięsa w mięsie na przykład...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.