27.11.2018/12:17

McDonald’s w Oleśnicy z nową stylistyką Natural Integrity

W niedzielę 25 listopada w Oleśnicy ruszył pierwszy lokal McDonald’s. Działa przy ul. Dobroszyckiej 3, w pobliżu dawnego węzła Dąbrowa trasy S8. Nowy bar wyróżnia się wnętrzem urządzonym w modnym minimalistycznym stylu.

Nowy McDonald’s dysponuje jadalnią z 112 miejscami siedzącymi, w tym 12 w strefie McCafé. Klienci zmotoryzowani mogą skorzystać z linii McDrive lub parkingu na 44 pojazdów. Bar został urządzona w nowym stylu o nazwie Natural Integrity, który cechuje minimalizm, łagodna kolorystyka i dominująca rola naturalnych materiałów. W nowym miejscu jest zatrudnionych 44 pracowników, w tym 19 menadżerów.

W dniu otwarcia na gości czekała promocja w postaci puszki Coca-Coli gratis do każdego zakupionego zestawu, a także karty rabatowe.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych, jest darmowy dostęp do internetu.

Obecnie działa w Polsce 414 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 24 000 osób. 334 z nich to obiekty prowadzone przez 66 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.