01.03.2017/14:41

Minister Rafalska: Rząd nie będzie rekomendować całkowitego zakazu handlu w niedziele

Minister Elżbieta Rafalska powiedziała w rozmowie na antenie Radia Zet, że rząd nie rekomenduje całkowitego zakazu handlu w niedzielę. Zadeklarowała też, że bardzo rzadko robi zakupy w niedzielę, stara się tego unikać.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Krakus 09.03.2017

  "- Sól i mąka są w domu, więc poradziłabym sobie, gdyby sklepy były zamknięte" - no może pani minister sobie poradzi, ale przecież wiadomo, komu ta #dobrazmiana się przysłuży - zagranicznym właścicielom hipermarketów, bo ludzie zrobią u nich zakupy na zapas, a nawet jak się zamkną w niedzielę, to im to nie zaszkodzi w dłuższej perspektywie. Niestety małym sklepom już tak.

 • Obywatel 02.03.2017

  Do Polacy opamietajcie się: Ktoś musi wreszcie uporządkować te radosna twórczość poprzedniej ekipy,która dążyła do całkowitego wyeliminowania polskiego handlu w naszym kraju,patrz wypowiedzi Tuska,Kopacz i paru innych preferujących zakupy w Biedrze, oraz ułatwianie przejęć polskich hurtowni przez Eurocash. !3 dni wolne od handlu też miały być katastrofą ,a okazało się ,że nikt nie stracił pracy ,a zatrudnienie w dyskontach rośnie i rośnie! Nie ma innej alternatywy! Wszyskie niedziele powinny być wolne od handlu.!!! Tyle w tym temacie.

 • Polacy opamietajcie się 02.03.2017

  Pis realizuje swoją wizję Polski w ruinie. Zamiast zajmować się czymś co ułatwia życie i powoduje rozwój to pisowcy koncentrują się na zakazach, karach i administracyjnych ograniczeniach. To droga to upadku gospodarczego Polski. Zwłaszcza w połączeniu z dążeniem do dyktatorskiej władzy - każda władza ponad społeczeństwem i prawem to wcześniej czy później upadek danego kraju.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.