07.06.2019/20:00

Noel Collett szefem biznesu detalicznego Grupy Eurocash

Noel Collett, były CEO firmy Crawshaws i dyrektor operacyjny brytyjskiego oddziału sieci Lidl objął w ramach Grupie Eurocash funkcję dyrektora generalnego Delikatesów Centrum – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Z informacji portalu wynika, że zadaniem Collett’a będzie nie tylko zarządzanie siecią supermarketów, a także zintegrowanie i stworzenie spójnego modelu funkcjonowania dla sklepów własnych działających w ramach grupy. Cel jest niezwykle ambitny.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Siemak 12.06.2019

  Amarale nie mając doświadczenia w prowadzeniu sklepów, rok temu nie zaufali doswiadczonemu menadzerowi, który byłby w stanie skutecznie powalczyć z Biedronka, ale przekształcenie delikatesow centrum w siec sklepów mięsnych z pewnością spowoduje tąpnięcie na rynku :D

 • Te 10.06.2019

  Za maks. pol roku już go nie będzie.

 • Scepryk 09.06.2019

  Dla EC nie ma czegoś takiego jak horyzont czasowy dłuższy niż 3 miesiące a łaska pańska jest jeszcze krótsza. Tylu dobrych menadżerów poległo w EC. Nie radzą sobie Ci z wewnątrz organizacji i Ci zewnętrzni. Krotkowzroczność, pobłażanie kacykom z DC oraz brak zaufania do menadżerów prowadzi tam gdzie firma jest teraz tj. na skraj przepaści gdzie ratunkiem ma być Anglik z doświadczeniem z bycia CEO w 50 sklepach mięsnych. Jakoś tego nie widzę.

 • Milafan 08.06.2019

  wystarczy przyjechać do Inowrocławia. Nie wiele w Polsce jest tak beznadziejnych sklepów jak Mila. Oby ten gość nie uciekł jak poprzednik jak zobaczy ten chaos.

 • fb 07.06.2019

  wystarczy przyjechac na podkarpackie. Nie wiele w Polsce jest tak dobrych sklepow jak Delikatesy Centrum. Nawet Wiadomosci Handlowe co roku nagradzaja je jako market roku. Oby ten gosc dorownal w sklepach Eurocash do franczyzowych z podkarpacia. Wiedza tu jest, facet przychodzi na gotowe byle nie uciekl za szybko tylko zacisnąl zeby i do roboty.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.