09.01.2018/10:49

PKN Orlen: Zmiany statutowe nie mają nic wspólnego z zakazem handlu w niedziele

PKN Orlen dementuje doniesienia mediów, jakoby zmiany wprowadzane w statucie spółki, sprowadzające się do rozszerzenia firmy o sprzedaż hurtową wielu kategorii produktów, wynikały z ograniczania przez polskie władze niedzielnego handlu. Jednocześnie firma zapowiada wdrażanie pilotażowego projektu zmiany systemu dystrybucji, począwszy od lipca 2018 r.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • autentyczny polski drobiarz 10.01.2018

  Do Marcel,
  Tak już wiemy od jakich "lokalnych" lub" polskich" producentów ORLEN się zaopatruje- chiński Animex chyba duński Sokołów itp. GRATULACJE !!!!!!

 • Marcel 10.01.2018

  Nareszcie Panie Leszczyński!
  Kilka dni wystarczyło na to, by hejt ze strony cymbłów, którzy myślą na poziomie "Janusza" opisał nowy zapis PKD jako nowy spisek PiS.
  Na przyszłość chwalcie się, że chcecie promować polskie produkty, czy obudzić regionalnych producentów zamiast tłumaczyć się przed nimi. Oprócz was jest też kilkadziesiat milionów klientów, którzy korzystają z internetu lub są fascynarami doniesień z Faktów i podejmują decyzje, że na orlenie już nie tankujemy. To się na nas pracownikach odbija pod względem finansowym, ale także atmosferze pracy, bo ci ludzie na nas wylewają pomyje.
  Życzę powodzenia w mnożeniu zysków i promowania zatrudnienia fair-play. Mam nadzieję, że polska firma będzie kiedyś w stanie zatrudnić ludzi na umowę o pracę, a nie wysługiwać się kierownikami stacji na działalności gospodarczej. To nie do pomyślenia, żeby polska firma z udziałem państwa tak uciekała się do cfaniactwa prawnego. Myślę że ten czerwony kolor musi kiedyś zacząć być równoważny z białym

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.