19.03.2020/10:51

Premie w Biedronce. Kolejna sieć wynagrodzi pracowników za pracę w czasie epidemii i wzmożonego ruchu

Po 300 zł brutto dostaną pracownicy Biedronki za tydzień pracy od 9 do 14 marca. Premia objęła wszystkich pracowników sklepów oraz centrów dystrybucyjnych, którzy pracowali w tym tygodniu zgodnie z zaplanowanym grafikiem albo przyszli do pracy ponad obowiązujący ich plan pracy.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Michu 21.03.2020

  U mojej małżonki w pracy(w biedronce) nie widać maseczek i pleksi czysta ściema ograniczenia klientów terz nie ma tylko muszą pracować 6 dni i jeden dzień wolnego i znowu 6 dni zatyra się no ale premie trzeba przecież odrobić prawda

 • Gość 20.03.2020

  Trzysta złotych premii brutto za narażanie swojego zdrowia i najbliższych, teraz widzicie jak ceniony jest pracownik w Biedronce. 300 złotych jest warte jego zdrowie.

 • Sprzedawca 19.03.2020

  U mnie w pracy zero jakiego kolwiek zainteresowania i przejmowania się sytuacja w kraju związana z epidemia klienci nie przestrzegają żadnych zasad wprowadzonych przez rząd a kierownictwo i prezesostwo cieszy się z obrotów jakie generuje market budowlany. Firma sprzątająca zamiast czyścić blaty klamki poręcze i pomieszczenia sanitarne czyści wystawki z płytek i paneli, na markecie w pewnych momentach jest grubo ponad 50 osób, szkoda że rząd nie wzia pod uwagę tego żeby zamknąć ten syf...

 • pracownik 19.03.2020

  Piotr i Pweł/Spar - czekamy!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.