03.11.2016/10:37

Krzysztof Tokarz, GK Specjał: Specjał systematycznie podnosi płace

- O dobrych pracowników w handlu jest coraz trudniej. Biedronka i Lidl już podnoszą płace dla swoich pracowników, bo rozumieją, że jakość obsługi ma dla klienta duże znaczenie. Sklepy tradycyjne również muszą iść tym torem, w przeciwnym razie najcenniejsi pracownicy szybko przejdą do konkurencji – wyjaśnia w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Krzysztof Tokarz, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Specjał.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • hio 20.11.2016

  Powinniśmy kupowac właśnie u takich jak ten facet a nie u Szwabów i Portugalczyków,ale jaki kraj taki Rząd i reszta - większość przecież twierdzi że Lidl i Biedronka są POlskie ??? hehhehe tragedia ale tak jest- więc dalej do LIdla Biedry i Kauflanda heeejjjjjjjjjjjj aaaaaaaaaaaa

 • ! 17.11.2016

  b

 • Maria 04.11.2016

  Pan Tokarz jest dobry z ekonomii, sumując obroty sklepów działających pod logo Specjału z obrotami hurtowni, która je zaopatruje. W konsekwencji wydaje się, że grupa Specjał ma wielkie obroty, a to nie jest prawdą, gdyż nie sumuje sie obrotów hurtowni z obrotami sklepów.

 • Briy 03.11.2016

  Jak zwykle pan Tokarz ma rację.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.