14.03.2023/14:56

Śledź "Wiadomości Handlowe" tam, gdzie Ci wygodnie! W tych wszystkich miejscach możesz nas czytać i obserwować

"Wiadomości Handlowe" to nie tylko portal i magazyn. Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami z branży handlowej i FMCG, zachęcamy nie tylko do lektury naszych flagowych produktów, lecz także do śledzenia konta redakcji i poszczególnych naszych dziennikarzy w mediach społecznościowych, do zapisów na newslettery oraz do udziału w innych naszych projektach. Oto ich lista.

WH Plus
Prenumerata WH Plus daje Ci wiele korzyści, w tym nieograniczony dostęp do całego archiwum portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz do wszystkich sześciu wydań magazynu "Wiadomości Handlowe", jakie ukazują się w ciągu roku (wersja print lub e-wydanie). Pakiet WH Plus zagwarantuje Ci także miejsce na wszystkich webinariach z cyklu WH Fokus. Ponadto otrzymasz raport "Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy, wyzwania dla małych sieci" oraz rabat 30 proc. na wybrane raporty dostępne w naszym e-kiosku. Mało? Prenumeratorzy WH Plus otrzymają na swoją skrzynkę mailową specjalny newsletter współredagowany przez redaktora naczelnego Łukasza Stępniaka oraz z-cę redaktora naczelnego Pawła Jachowskiego z tygodniowym przeglądem kluczowych informacji i analiz. Zostanie prenumeratorem to jedyny sposób na otrzymywanie tego newslettera, nie udostępniamy go nikomu w żaden inny sposób.
Więcej informacji o WH Plus znajdziesz pod tym adresem.

Portal wiadomoscihandlowe.pl
Dostępny całodobowo serwis dedykowany branżom retail i FMCG. Codziennie publikujemy liczne newsy, analizy, komentarze i wywiad z przedstawicielami handlu oraz powiązanych z nim sektorów. Wiadomoscihandlowe.pl śledzić możesz w przeglądarkach internetowych na komputerze i urządzeniach mobilnych, ale zachęcamy także do zapisania się na powiadomienia push (wysyłamy je rzadko, tylko w przypadku wydarzeń o szczególnym znaczeniu dla branży) oraz do dodania naszego kanału RSS do czytników, z których korzystacie (np. Feedly).

W każdym miesiącu przeczytać możesz bezpłatnie osiem artykułów opublikowanych na portalu wiadomoscihandlowe.pl. Jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich treści publikowanych na naszym portalu, polecamy prenumeratę WH Plus (szczegóły - powyżej) lub wykupienie atrakcyjnego cenowo abonamentu, z płatnością naliczaną co 30 dni. Szczegóły znajdziesz w swoim Koncie Użytkownika (jeśli jeszcze go nie masz, koniecznie je załóż!).

Magazyn "Wiadomości Handlowe"
W 2022 r. nasz magazyn przeszedł gruntowną przemianę. Pismo dawniej przygotowywane z myślą o sektorze MŚP, w tym niezależnych sklepach, przekształcone zostało w magazyn biznesowy dedykowany menedżerom związanym z handlem detalicznym i hurtowym, a także szeroko pojętym sektorem FMCG oraz jego otoczeniem usługowym, technologicznym, logistycznym i finansowym. "Wiadomości Handlowe" ukazują się na rynku co dwa miesiące.
Chcesz się z nim zapoznać? Wypróbuj e-wydania lub wydania drukowane. Zamówić je możesz za pośrednictwem naszego e-kiosku.

Newslettery: codzienny, produktowy, franczyzowy oraz pilne depesze
Chcesz otrzymywać dostarczaną przez nas wiedzę z różnych obszarów bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail? Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny pod tym adresem (wskazując newslettery, którymi jesteś zainteresowany/a).
Newslettery codzienne wysyłamy zwykle ok. 8 rano od poniedziałku do piątku; zawierają one zestaw informacji opublikowanych na portalu wiadomoscihandlowe.pl, wraz ze wskazaniem tych, które naszym zdaniem są najważniejsze. Newsletter produktowy wysyłamy co środę - znajdziesz w nim informacje o artykułach FMCG, które właśnie trafiają na rynek i mogą Cię zainteresować. Newsletter franczyzowy, który zbiera w jednym miejscu newsy i analizy ze świata franczyzy (zaskakujące, prawda?), wysyłamy zazwyczaj raz w miesiącu. Pilne depesze trafiają do Was nieregularnie, nie jesteśmy bowiem w stanie przewidzieć (z wyjątkami), kiedy wydarzy się coś na tyle istotnego, że uznamy, iż powinniśmy Was o tym poinformować w trybie natychmiastowym. Te ostatnie wysyłamy do osób, które zapisały się na newsletter codzienny.

WH Market
To miejsce, które powstało, aby dostarczać naszym Czytelnikom sprawdzoną wiedzę zespołu dziennikarzy i ekspertów Wiadomości Handlowych oraz Wiadomości Kosmetycznych. Lata doświadczeń i obecności na rynku pozwalają nam tworzyć analizy i dostarczać wiedzę, która przekłada się na realne wsparcie dla menedżerów i decydentów polskiego handlu. W WH Markecie znajdziecie liczne raportu, szczegółowo opisujące zagadnienia i trendy, na których skupia się uwaga branży. Sprawdźcie sami, co mamy do zaoferowania.

Nasze podcasty
Wiadomości Handlowe Audio to podcastowa i dźwiękowa odsłona "WH", z którą zapoznasz się po kliknięciu w ten link. Znajdziesz tu przygotowywane przez naszych dziennikarzy i partnerów treści dźwiękowe dedykowane profesjonalistom branży retail. To również miejsce gdzie znajdziesz Subiektywny Przegląd Tygodnia, autorski podcast Michała Kokoszkiewicza. Wybierane co tydzień i omawiane najważniejsze i najciekawsze wydarzenia z branży w Polsce i na świecie.

Wiadomości Handlowe w mediach społecznościowych
Zachęcamy do obserwowania naszych kont w social mediach. To tylko kilka prostych kliknięć, a zyskacie pewność, że nie przegapicie żadnej ważnej informacji ze świata handlu. Oczywiście, o ile tylko w drogę nie wejdą nam algorytmu platform social mediowych, ale na to nie mamy już wpływu...
Dołącz do 29 tys. osób, które obserwują wiadomoscihandlowe.pl na LinkedIn: https://pl.linkedin.com/showcase/wiadomoscihandlowepl
Followuj nas na Twitterze: https://twitter.com/WHandlowe
Obserwuj nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/WiadomosciHandlowe
Śledź nas na Instagramie: https://www.instagram.com/wiadomoscihandlowe/
Nie zapomnij o zasubskrybowaniu naszego kanału w serwisie YouTube! https://www.youtube.com/WiadomosciHandloweTV

Dziennikarze WH w mediach społecznościowych
Nie wszyscy udzielamy się w tematach służbowych w social mediach. Gdy jednak decydujemy się na takie działanie, mamy nadzieję, że nasze posty czy materiały wideo trafią do jak najszerszego grona odbiorców - a zatem zacznijcie nas obserwować lub, jeśli chcecie, zaproście do swoich sieci kontaktów.

Łukasz Stępniak: LinkedIn

Paweł Jachowski: LinkedIn | Twitter

Magdalena Stosio-Róg: LinkedIn

Łukasz Rawa: LinkedIn | Twitter

Michał Kokoszkiewicz: LinkedIn | Twitter

Magda Głowacka: LinkedIn

Konrad Kaszuba: LinkedIn

Konferencje biznesowe

RETAIL TRENDS. Formuła Retail Trends zakłada stworzenie otwartej społeczności i miejsca, gdzie branża FMCG dzielić się będzie doświadczeniami oraz czerpać inspiracje. Chcemy także zaoferować znacznie więcej możliwości do rozmowy, spotkań i dyskusji między uczestnikami, prelegentami oraz firmami, które zdecydują się na udział w wydarzeniu. Najbliższa stacjonarna edycja odbędzie się 25 maja 2023 r. Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.retailtrends.pl

FORUM BRANŻY KOSMETYCZNEJ. To najważniejsza konferencja B2B dla dostawców produktów i usług poświęcona wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej, organizowana przez siostrzaną redakcję portalu wiadomoscikosmetyczne.pl. Forum ma niezmiennie trzy główne cele – dostarczyć wiedzę, łączyć biznesy, stymulować sprzedaż. FBK to platforma biznesowa od wielu lat kojarząca ze sobą kluczowych graczy wpływających na rozwój rynku: producentów, importerów i dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej, menedżerów i kupców odpowiadających za zamówienia do sieci handlowych i największych firm dystrybucyjnych w Polsce i na świecie, dostawców usług i rozwiązań dla branży kosmetycznej i handlu. Najbliższa stacjonarna edycja odbędzie się 19 października 2023 r. Więcej informacji: www.forumbranzykosmetycznej.pl

KONGRES MIĘSNY & ROŚLINNE ALTERNATYWY. Najnowsza edycja konferencji odbyła się 2 marca 2023 r. i koncentrowała się wokół wyzwań, z jakimi musi zmierzyć się największa gałąź rynku spożywczego, jaką jest branża mięsna, oraz perspektyw dynamicznie rozwijającej się branży producentów roślinnych alternatyw. Dyskutowaliśmy o trendach, strategiach i innowacjach, jak również o technologii, marketingu i zrównoważonym rozwoju. Szczególny nacisk położyliśmy na metody praktycznego wykorzystania informacji i analiz płynących z badań rynku i zachowań konsumentów. Więcej informacji: www.kongresmiesny.pl

WH Fokus i WK Studio (webinaria)

Webinaria Wiadomości Handlowych (WH Fokus) oraz Wiadomości Kosmetycznych (WK Studio) to eksperckie dyskusje i prezentacje na najważniejsze tematy oraz sprawdzone rozwiązania biznesowe dedykowane sektorowi rynku FMCG. O poszczególnych webinariach informujemy na bieżąco we wszystkich naszych kanałach. Część archiwalnych webinariów znajdziecie na naszym profilu w serwisie YouTube.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.