31.08.2022 / 15:31
StoryEditor

Paweł Musiał, prezes Profi Rom Food: W handlu nie ma zgody na bylejakość! [PEŁNY WYWIAD / DLA SUBSKRYBENTÓW]

Paweł Musiał, prezes zarządzający Profi Rom Food, jeden z najbardziej utytułowanych i doświadczonych polskich menadżerów z sektora handlu detalicznego, nagrodzony statuetką Retail Business Awards w kategorii „Wizjoner Handlu 2022”. (Profi Rom Food)
Wywiad z Pawłem Musiałem, prezesem zarządzającym Profi Rom Food, jednym z najbardziej utytułowanych i doświadczonych polskich menadżerów z sektora handlu detalicznego, nagrodzonym statuetką Retail Business Awards w kategorii „Wizjoner Handlu 2022”. W wywiadzie dla magazynu „Wiadomości Handlowe” i portalu wiadomoscihandlowe.pl Paweł Musiał: >>> Tłumaczy, dlaczego nie musi już nic nikomu udowadniać. >>> Opowiada, jak wyglądała ścieżka jego kariery i w jaki sposób osiągnął obecną pozycję. >>> Podsumowuje, jak w ciągu ostatnich 30 lat zmienił się handel w Polsce i regionie. >>> Obala teorię, że za sukces sklepu odpowiada "lokalizacja, lokalizacja i… lokalizacja". >>> Wskazuje, jakich menadżerów z grona tych, z którymi pracował, wspomina najlepiej. >>> Opowiada, kim byli jego najwięksi mentorzy. >>> Wyjaśnia, czego nauczyło go prowadzenie własnej hurtowni drobiu. >>> Opowiada o swojej pracy w sieciach Hit, Tesco, Perekriostok / X5, Eko Market i Profi. >>> Tłumaczy, dlaczego nie dogadał się z właścicielem Eurocashu Luisem Amaralem. >>> Ocenia, jaki potencjał rozwoju ma Żabka i mówi jaką rekomendację wystawił Dino. >>> Zdradza, za co dostał nagrodę od... prezydenta Rosji Władimira Putina >>> Wskazuje, czego nauczyli go rosyjscy biznesmeni: Michaił Fridman i Aleksander Kosyanenko >>> Opowiada o tym, jak pracując w sieci Perekriostok i Eko Market zmieniał rosyjski i ukraiński handel detaliczny. >>> Zdradza, co uważa za największą swoją porażkę i swój największy sukces. >>> Opowiada, jak wyglądają jego plany.

Historia Pańskiej kariery to równocześnie historia sektora handlu w Europie Centralnej i Wschodniej. Zaczynał Pan na początku lat 90. od własnej hurtowni z drobiem PHU Lokis. Co...

Dziękujemy, że nas czytasz!
Pozostało jeszcze 96% tekstu

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów. Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo. Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

DOSTĘP 30 DNI
34,99 zł - 30 dni
PRENUMERATA ROCZNA WH PLUS
399,99 zł - 365 dni

W RAMACH SUBSKRYBCJI OTRZYMASZ:

  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich

W ramach Prenumeraty WH Plus także:

  • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
  • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
  • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
  • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
  • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET

29. luty 2024 02:50